Bugun...YÜCEL EVSEN, BU DÖNEM USTALIK DÖNEMİ

Tarih: 23-10-2021 18:49:38 + -


Çekmeköy Müteahhitler ve İş İnsanları Derneği (ÇEKMÜDER) Kongre sonrası çalışmalarına hız verirken basın mensuplarıyla Can Kebap Konuk evinde kahvaltı programında bir araya geldi.


YÜCEL EVSEN, BU DÖNEM USTALIK DÖNEMİ

ÇEKMÜDER Başkan Yücel Evsen ve yönetim kurulu ile kongre sonrası oldukça aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Sahada ziyaretler ve önemli toplantılar gerçekleştirilirken yeni dönemde yapılacak projeler için de çalışmalar başlatılmış durumda. Bu süreçte ilçenin önde gelen kurum ve kuruluşlara ziyaretler gerçekleştirilirken üyelere yönelikkatılımın yüksek olduğu istişare toplantısı gerçekleştirildi.

 

Son olarak Çekmüder Başkanı Yücel Evsen ve yönetim kurulu ev sahipliğinde yerel basın ile kahvaltı programı düzenlendi. Genel sekreterliğini Etraf Gazetesi Zafer Yılmaz’ın yaptığı ÇEKMÜDER’de basının toplantıya ilgisi de yüksek oldu. Yapılan kahvaltının ardından açılış konuşması yapan Zafer Yılmaz “Bugün hem ev sahibi hem de misafir durumdayım. Yeni dönemde iletişim konusuna önem veriyoruz. Bu anlamda gazeteci arkadaşlarımız, sosyal medya kullanıcıları ayırmadan sizlerle bir araya geldik. Katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

Yücel Evsen “Yeni bir dönem başlatacağız”

Çekmeköy Müteahhitler ve İş İnsanları Derneği (ÇEKMÜDER) Başkanı Yücel Evsen, öncelikle katılım sağlayan basın mensuplarına teşekkür ederken, yeni dönemde genç ve tecrübeli isimleri bir araya getirdikleri dinamik bir yönetim oluşturduklarını söyledi

 

 Evsen, ‘’Bu Dönem Ustalık Dönemi’’

Yücel Evsen konuşmasında, “bu dönemimizi ustalık dönemi olarak adlandırıyoruz. STK olarak yeni bir dönem açmayı hedefliyoruz. İlçenin sorunlarını, yapılabilecek yeni projeleri araştırarak kamuoyu ile paylaşmak istiyoruz. Bu anlamda muhtarlarımız, basınımız siyasiler ve vatandaşlarımızla sık sık bir araya gelerek, görüş, öneri istişarelerde bulunacağız ve kamuoyu önünde paylaşacağız” dedi.

 

“Yapı Fuarı önceliğimiz”

Çekmeköy’de en büyük sorunlardan biri olan Taşdelen trafiği için ilçede temaslarda bulunduklarını, İBB’den görüşme talebi istediklerini belirten Yücel Evsen, “Bu ve bunun gibi sorunların çözümünde dernekler, basın hep birlikte hareket etmeliyiz. Başka bir dernekte çözüm için çalışma başlatsa biz yanında oluruz. Yeter ki ilçemiz daha güvenlikli ve yaşanılır olsun. Sorunların yanında ilçemize değer katacak Yapı Fuarı projemizin çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyoruz. Bu konuda sizlerinde görüşlerine önem veriyoruz. Gerekli fizibilite çalışmalarını yaptıktan sonra Mayıs 2022’de Çekmeköy’ün ilk fuarını gerçekleştirmek istiyoruz” dedi.

 

Kahvaltı programı basın mensuplarının sorularının ardından hatıra fotoğrafı ile sona erdi. Genç, dinamik ve bilgili bir ekiple ustalık döneminde Çekmeköy’de yeni bir STK dönemi başlatacaklarını kaydetti. Evsen, yeni dönemde sosyal sorumluluk projelerine ağırlık vereceklerini söyledi.
Bu haber 256 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER EKONOMİ Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
 • HABERLER
 • VİDEOLAR
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
 1. Bebişler
 2. Yurdum İnsanı
 3. FANTASTİK
 4. ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • MARKAVİZYON - İŞTEVİZYON GAZETESİ
  MARKAVİZYON - İŞTEVİZYON GAZETESİ
 1. MARKAVİZYON - İŞTEVİZYON GAZETESİ
VİDEO GALERİ
YUKARI