Bugun...Yeniden Refah Partisi Gümbür Gümbür Geliyor!

Tarih: 02-02-2020 21:34:03 + -


Yeniden Refah Partisi Şile İlçe Başkanlığı birinci olağan kongresini yaptı. Partisinin Şile ilçe kongresinde konuşan İstanbul il Başkanı Hüseyin Terzi, ‘’birilerinin rüyalarına giriyor, birilerinin uykuları kaçıyor, çünkü Yeniden Refah Partisi gümbür, gümbür geliyor’’ dedi.


Yeniden Refah Partisi Gümbür Gümbür Geliyor!

Yeniden Refah Partisi Şile İlçe Başkanlığının 1. Olağan kongresi yapıldı. Şile Belediyesi Nikah sarayında gerçekleşen kongreye; İstanbul İl Başkanı Hüseyin Terzi, il başkan yardımcıları, komşu ilçelerin ilçe başkanları, mahalle muhtarları, STK temsilcileri, basın mensupları ve partililer katıldı.

 

Divan başkanlığını İstanbul il başkan yardımcısı ve eğitim birim başkanı Bedirhan Aslan’ın yaptığı kongre, Kur’an-ı Kerim ve İstiklal Marşı ile başlayan kongre’nin açılış konuşmasını Şile İlçe Başkanı Harun Yuca yaptı.

 

‘’İSTANBUL’DAN ŞİLE’YE BALIK GELMEMELİ, ŞİLE’YE BALIK HALİ YAPILMALI’’

 

Yeniden Refah Partisi Şile İlçe Başkanı Harun Yuca, ‘’Tarım, hayvancılığa önem verilmeli, balıkçılık geliştirilmeli. Şile’nin palamut’u meşhurdur, bunu değerlendirmeliyiz. İstanbul’dan Şile’ye balık gelmemeli, Şile’nin balığı kendine yeter. İlçemize bir balık hali yapılmalı’’ dedi.

 

Şile ilçe başkanlığının birinci olağan kongresinde konuşan Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Başkanı Hüseyin Terzi, iktidar ve muhalefeti eleştirdi.

 

‘’Ak Parti iktidar olduğunda, Irak tek parca idi, şimdi ise param parça’’ olduğunu söyleyen Hüseyin Terzi, Suriye, Libya içler acısı, yanlış politika ya da ön görememek işleri bu noktaya taşıdı. Terzi, ‘’Yunan vekil’in şanlı bayrağımıza yaptığı saygısızlığa yetkililerden kimse bir şey söylemedi. Şuana kadar hiç bir yaptırım uygulanmadı. Yunanistan bu saygısız tavırdan dolayı özür dilemeliydi’’ dedi.

 

Türkiye'nin şu anki durumunu eleştiren ve bu durumdan kurtuluşun yeniden "Milli Görüş" ruhuna dönmekle mümkün olduğunu söyleyen İstanbul İl Başkanı Hüseyin Terzi; "Ülkemiz bu noktadan ancak eğitim ve üretim seferberliği ile kurtulur. Kaliteli eğitim, kaliteli katma değerli üretim. İhracatı artırmak, işsizlikten kurtulmak, yüksek teknoloji ürünü üretmek, borçtan kurtulmak, dış ticaret açığını kapatmak, borç faizinden kurtulmak. Türk lirasının döviz karşısında ezilmekten kurtulması da buna bağlı. Topyekun kalkınma ve kurtuluş için topyekun eğitim ve üretim seferberliğini başlatacağız. Bu seferberlik için gereken kaynağı da borçla, faizle, vergiyle değil, milli kaynak paketleriyle bulacağız’’ dedi.

 

Yapılan birinci olağan kongrede tek aday olan Harun Yuca, Yeniden Refah Partisi Şile İlçe Başkanı oldu.
Kaynak: İŞ'te VİZYON GAZETESİ

Editör: Muhterem Yüksel

Bu haber 1310 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
 • HABERLER
 • VİDEOLAR
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
 1. Bebişler
 2. Yurdum İnsanı
 3. FANTASTİK
 4. ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • MARKAVİZYON - İŞTEVİZYON GAZETESİ
  MARKAVİZYON - İŞTEVİZYON GAZETESİ
 1. MARKAVİZYON - İŞTEVİZYON GAZETESİ
VİDEO GALERİ
YUKARI