Bugun...‘’SİZ MAZLUMLARIN AHINI ALAN BİR İKTİDAR OLDUNUZ’’

Tarih: 26-09-2021 21:28:26 + -


DEVA PARTİSİ Çekmeköy 1. Olağan kongresi, İBB Çekmeköy Spor Kompleksinde yoğun bir katılımla gerçekleşti. Partililerin yoğun ilgi gösterdiği kongreye Genel Başkan Ali Babacan da katıldı. Babacan, Kongrede yaptığı konuşmada; hükümeti, son günlerin gündemi olan fahiş fiyatlar konusunda eleştirdi.


‘’SİZ MAZLUMLARIN AHINI ALAN BİR İKTİDAR OLDUNUZ’’

Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Çekmeköy 1. Olağan Kongresinde konuştu. Babacan: "Eğer siz fahiş etiketler arıyorsanız asıl fahiş etiketler köprü ve otoyol ücretlerinde, elektrik ve doğal gazda. Şimdi siz kendi belirlediğiniz fahiş fiyatlar ile mücadele için kimi görevlendireceksiniz?"

Ali Babacan: "Fiyatlar düşükken başarı hükümetin de, fiyatlar yükselince mi suçlusu marketler oluyor?"

Ali Babacan: "Bağımsız ve tarafsız bir yargı kararı olmadan, kimin, nasıl hazırladığı belli olmayan listelerle yüz binlerce insanın kamudan ömür boyu men edilmesi, ailelerin itibarsızlaştırılması hangi kitapta yazıyor?"

"Siz mazlumların ahını alan bir iktidar oldunuz."

Ali Babacan: "Bağımsız ve tarafsız bir yargı kararı olmadan, kimin, nasıl hazırladığı belli olmayan listelerle yüz binlerce insanın kamudan ömür boyu men edilmesi, ailelerin itibarsızlaştırılması hangi kitapta yazıyor?" dedi.

DEVA PARTİSİ Çekmeköy İlçe Başkanlığına bugün yapılan kongrede mevcut başkan Av. Abdulkadir Kacamer ve yönetimi yeniden seçildi.
Kaynak: İŞ'teVİZYON GAZETESİ

Editör: HABER MERKEZİ

Bu haber 164 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER SİYASET Haberleri

YUKARI