Bugun...ÖNDER AYYILDIZ: ‘’ÇEKMEKÖY 2024’TE YENİDEN REFAH PARTİSİ İLE TANIŞACAK’’

Tarih: 18-10-2020 22:19:24 Güncelleme: 18-10-2020 22:25:24 + -


İlçede yayın yapan basın mensupları ile ilçe teşkilatında bir araya gelerek, ülke gündemi ve Çekmeköy’ün sorunları ile ilgili değerlendirmeler de bulunan Yeniden Refah Partisi Çekmeköy İlçe Başkanı Önder Ayyıldız, hem iktidara hem de muhalefete yönelik eleştirilerde bulundu. Çekmeköy belediyesine eleştirilerde bulunan Ayyıldız, ‘’Hamidiye mahallesi’nde özel eğitim alanı yapılmak üzere satılan ve muhalefetin tepkisiyle karşılanan arsa satışı konusunda, belediyenin faizle borç almak yerine bu yola başvurmasını yani arsa satışı yapacak mecburiyete gelmesinin sorgulanması gerektiği söyledi.’’


ÖNDER AYYILDIZ: ‘’ÇEKMEKÖY 2024’TE YENİDEN REFAH PARTİSİ İLE TANIŞACAK’’

Yeniden Refah Partisi Çekmeköy İlçe Başkanı Önder Ayyıldız, ilçe teşkilatında yerel basın mensupları ile bir araya gelerek gündeme ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu. Hem iktidara hem de muhalefete ağır eleştirilerde bulunan Ayyıldız, “Sizin şarjınız yüzde 1 kalmış. Enerjiniz tükenmiş, piliniz bitmiş. İlk seçimde yeniden milli görüş iktidarı işbaşına gelmeli” şeklinde sözlerle iddialı konuştu.

 

“Yeniden Refah Partisi yeni kurulmuş  olmasına rağmen köklü bir siyasi geleneği olan bir partidir” diyen Ayyıldız; Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın öncülüğünde kurulan yeniden Refah Partimiz kısa zamanda 81 il ve 800’ün üzerinde ilçede teşkilatlanmasını tamamlayarak 45.000 kişinin katıldığı Türkiye siyaset tarihinin en büyük kongresini gerçekleştirmiştir. Yine parti teşkilatlarında teşkilatçıların kahir ekseriyetinin gençlerden oluşması, Türkiye siyasetinde uzun yıllar söz sahibi olacağını göstermektedir’’ dedi.

 

 ‘ÇEKMEKÖY’DE YENİDEN REFAH’

Önder Ayyıldız açıklamalarını şöyle sürdürdü: Çekmeköy ilçemizde yeniden Refah Partisi’nin ana aksiyonu; Yeniden Refah Partisi’nin tanıtılması ve çalışmaları teşkilatlanma çalışmaları,  sandık görevlilerinin tespiti esnaf sivil toplum kuruluşu ve ziyaret çalışmaları ve basın açıklamaları.

Yeniden Refah Partisi, Yaşanabilir bir Türkiye ve tarihte olduğu gibi yeniden büyük Türkiye hedefine ulaşabilmek için maddi ve manevi kalkınmayı birlikte sağlanması gerektiğini düşünmekte, bunun İçin İktidara geldiğimizde üretim ve eğitim seferberliği başlatacağız.

 

YILLIK 150 MİLYAR DOLARLIK KAYNAK PAKETİ

Yeniden Refah Partisi olarak genel başkan yardımcısı ve Genel Merkez Ar-Ge Başkanı Prof. Dr. Doğan Aydalın öncülüğünde; Borç almadan, İlave vergi koymadan, Vatandaşa trafik cezası kesmeden, zam yapmadan tamamen yerli ve Cenabı Allah’ın verdiği nimetlerin değerlendirilmesi ile yılda 150 milyar $ kaynak paketi ile milletimize nefes aldıracağız.

 

‘MİLLİ GÖRÜŞ BELEDİYECİLİĞİ’

Türkiye 1994’te milli görüş belediyeciliği ile tanışmasının ardından belediyecilikte çağ atladı.

 

Milli görüş belediyeciliği efsaneleştiren en önemli faktörler;

Milli görüş belediyeciliğin de rüşvet alan da veren de memnundur anlayışı hakimdi.

Milli görüş belediyeciliğin de iltimas yoktu hak eden hak ettiği yere geliyordu.

Milli görüş belediyeciliğin de belediyeye işçi alınacağı zaman refah Partisi ne üye olma şartı yoktu.

Milli görüş belediyeciliğin de belediye başkanı herhangi bir karar alacağı zaman bu kararın yarın ahretteki karşılığı ne olur düşüncesinde idi.

Bugün herhangi bir belediyeye iş başvurusu için gittiğinizde size Sorulan ilk soru hangi parti üyesiyim şimdi herkes bunu öğrendi önce partisinden istifa ediyor sonra iş başvurusuna gidiyor.

Bugünkü belediyecilik anlayışında; ‘’Adalet ehliyet ve liyakate bakılmıyor. İşte bu sebeplerden dolayıdır ki tüm çaba ve gayretimiz önümüzdeki ilk genel seçimde Çekmeköy belediyesine Refah Partili bir belediye yapmaktır. Bunun için şartlar ve koşullar müsaittir. Mevcut belediye başkanı Sayın Ahmet Poyraz yorulmuştur saçları ağarmıştır.’’

İlçe binasından sadece eve giderken çıkan cumhurbaşkanımızın ifadesi ile metal yorgunu bir partinin ilçe başkanı ve yönetimi Vatandaşın problemlerini ve dertlerini dinlemek şöyle dursun halkla arasına mesafe koymuştur o partisinin ilçe Başkanlığının bu yaklaşımı belediyeyi kazanmak için zeminin uygun olduğunu gösterir.

Çekmeköy belediyesinde en hayırlı hizmetleri bile takdir edemeyen son ilçe kongresini üç ilçe başkanı adayı ile yapan kendi içine çökmüş kendi içinde kavgalı ana muhalefet partisinin olduğu bir zemin Çekmeköy belediyesinin kazanmak için güzel bir zemindir

 

‘’HÜSEYİN SİPAHİ ve SEYFETTİN YILDIRIM’a’’

Sadece yerel seçimlerde ortaya çıkan onun dışında ortalarda görünmeyen gelin damada çeyrek altın takmakla düğünlere Çelenk göndermekle belediye başkanlığına kazanacağını zanneden son seçimlerde aldıkları oyun ardından kendisine destek vermiş seçmenine arayıp sormayan. Sosyal medyadan sadece dini ve milli bayramlarda tebrik mesajı yayınlayan belediye başkanı adayları profilinin olduğu bir zemin güzel bir zemindir.

 

‘’Çekmeköy Belediye Meclisi’’

Her şeyden önce üzülerek ifade etmek istiyorum ki ne yazık ki Çekmeköy Belediyemiz çalışma yöntemi ve şekli belediye meclis üyelerinin düşük profilli olmalarından dolayı vasat bir meclis görüntüsü vermektedir.

Cumhuriyet Halk Partisi özetle Büyükşehir belediyesinin çalışmalarını AK Parti tarafından kısıtlandığını ve engellendiğini öne sürerken AK Partili Çekmeköy belediyesi ise yerel belediyecilik hizmetlerini uygularken İstanbul Büyükşehir belediyesi tarafından engellendiğini ve çalıştırmadığını ifade etmektedir.

 

İSTANBUL SÖZLEŞMESİ

Geçtiğimiz ay İstanbul Sözleşmesi’nin Ailenin temeline dinamit koydu onu toplumun ahlaki yapısını bozduğunu İstanbul sözleşmesinin özellikle toplumsal cinsiyet eşitliği adı altında üçüncü bir cins ortaya çıkartarak LGBT sapkınlığını meşrulaştırmaya ve yaygınlaştırmaya çalıştığını.

Kadına şiddet rakamlarını azaltmaktan ziyade daha çok arttırdığını, boşanmaları arttırdığını, yeni evlenmeleri azalttığını, ifade etmek üzere bütün siyasi partileri ziyaret ettim. Bütün siyasi parti ilçe başkanları bana İstanbul sözleşmesi konusunda kendilerinin de hassas olduklarını söylediler. Fakat buna rağmen, TBMM’de grubu bulunan bütün partiler İstanbul sözleşmesinin daha çok uygulanması için görüş belirtiyorlar ve hükümet de bunu uygulama maksadıyla valiliklere valilikler de kaymakamlara genelge gönderiyor ve toplumsal çözülme daha çok hızlandırılıyor.

 

Özet olarak; ‘’Çekmeköyümüzün de, İstanbulumuzun da, ülkemizin de yeniden milli görüşe ve Yeniden Refah Partisine ihtiyacı var. Türkiye bu hale gelirken hepiniz oradaydınız, Çekmeköy bu hale gelirken hepiniz oradaydınız, bu zihniyetin ne Çekmeköy‘e, nede ülkemize verecekleri hiç bir şey kalmadı.

Çekmeköy’deki bütün siyasi partilerin ilçe teşkilatlarına söylüyorum, çarşafa silkelenmiş dut gibi hepinizi silkeleyeceğiz. 2023 seçimlerinde Çekmeköy’den bir milletvekili göndereceğiz. 2024 seçimlerinde Çekmeköy belediyesine Yeniden Yefah Partili bir belediye yapacağız.’’
Bu haber 539 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER ÇEKMEKÖY Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
 • HABERLER
 • VİDEOLAR
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
 1. Bebişler
 2. Yurdum İnsanı
 3. FANTASTİK
 4. ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • MARKAVİZYON - İŞTEVİZYON GAZETESİ
  MARKAVİZYON - İŞTEVİZYON GAZETESİ
 1. MARKAVİZYON - İŞTEVİZYON GAZETESİ
VİDEO GALERİ
YUKARI