Bugun...NİHAT ATAM YENİDEN İKUD BAŞKANI SEÇİLDİ

Tarih: 01-05-2021 12:53:43 + -


İstanbul Kuyumcular Derneği (İKUD) 2. Olağan genel kurulu’nu pandemi kurallarına uygun önlemler alarak İKUD genel merkezinde gerçekleştirdi. Yapılan genel kurulda mevcut başkan Nihat Atam yeniden seçilerek güven tazeledi.


NİHAT ATAM YENİDEN İKUD BAŞKANI SEÇİLDİ

İstanbul Kuyumcular Derneği (İKUD) kurulduğu günden bugüne kadar Kuyumcu Esnafının sorunlarının çözümü noktasında başarılı birçok çalışmalara imza attırarak adından sıkça bahsettirmiş ve Kuyumcu Esnafının takdirini toplayan öncü bir dernek oldu.

 

Nihat Atam Genç ve dinamik ekibi ile yeniden İKUD Başkanı seçildi.

Geçtiğimiz günlerde 2. Olağan Genel Kurulu’nu pandemi kurallarına uygun önlemler alarak İKUD Genel Merkezinde yapan İstanbul Kuyumcular Derneği (İKUD) üyeleri oy birliği ile Nihat Atam ve yeni ekibi ile yola devam dedi.

 

Genel Kurul; saygı duruşu, İstiklal Marşı, açılış konuşması ve divan kurulunun seçilmesiyle başladı. Daha sonra divan kurulunun yönettiği genel kurulda bir önceki dönem oy birliğiyle ibra edildi. Mali bilanço ve İKUD faaliyet raporunun okunması sonrası divan heyetine tek liste sunuldu.

Yurttahaber Gazete İmtiyaz Sahibi ve istanbul Gazete Radyo Tv ve İnternet Haberciler Derneği Genel Sekteri Gökhan Balcı’nın da yönetim kurulu listesinde yer aldığı İKUD 2. Dönem Yönetim Kurulu, Yedek Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulunu belirledi.

 

‘’Genç ve dinamik bir ekip ile sektörün sorunlarına çözüm sağlayacağız’’

Nihat Atam, güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçilen Nihat Atam yaptığı konuşmada; “İstanbul Kuyumcular Derneği yeni yönetimiyle yüzde 60 oranında daha da gençleşti ve önümüzdeki dönemde çok daha güçlü bir şekilde emin adımlarla yoluna devam edecek.

İKUD öncelikli olarak yurtiçinde oluşturacağı temsilcilikleri kısa süre içersinde uluslararası arenaya taşıma vizyonu ile yeni döneme hazırdır. Genel kurulumuza katılan ve bizleri yeniden sektörümüze fayda sağlayacak işler yapmamız için Başkan seçme teveccühü gösteren tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Görevlerini devreden yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımıza vermiş oldukları emeklerden dolayı teşekkür ediyor, yeni arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum. Genel kurulumuzun ülkemiz ve sektörümüz için hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

 

‘’NORMALLEŞME 2022 YILININ ORTALARINDA OLACAĞINI TAHMİN EDİYORUZ’

Başkan Nihat Atam, iş dünyası olarak zorlu bir yılı geride bıraktıklarını belirterek, normalleşme için 2022 yılını işaret etti. Atam, “Küresel salgın tüm dünyada durma noktasına gelen ekonomik sistemi bizlere sorgulattı. Sosyal bağışıklığın oluşması ve eski hayatımıza dönmemiz büyük ihtimalle 2022 yılının ortalarına kadar sürecek. Bu süre içerisinde ekonomik dengeleri sıcak takipte tutmak halkımızı sürecin olumsuzluklarından daha az etkilenmelerini sağlayacaktır.”dedi.
Bu haber 276 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER GÜNDEM Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
 • HABERLER
 • VİDEOLAR
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
 1. Bebişler
 2. Yurdum İnsanı
 3. FANTASTİK
 4. ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • MARKAVİZYON - İŞTEVİZYON GAZETESİ
  MARKAVİZYON - İŞTEVİZYON GAZETESİ
 1. MARKAVİZYON - İŞTEVİZYON GAZETESİ
VİDEO GALERİ
YUKARI