Bugun...‘’MAHALLE HALKI PARKIMA DOKUNMA’’DİYOR!

Tarih: 15-05-2022 15:11:46 Güncelleme: 15-05-2022 15:32:46 + -


Çekmeköy Mehmet Akif Mahallesi Halkı, parklarının pazar yeri olmasını istemiyor. ‘’Mahalle Halkı Pazarıma Dokunma’’ diyor…


‘’MAHALLE HALKI PARKIMA DOKUNMA’’DİYOR!

Çekmeköy’de yaşayan bir grup duyarlı vatandaş, ilçede var olan ve her geçen gün de gittikçe azalan yeşil alanlarla ilgili eylem yapıyor.

 

Çekmeköy Mehmet Akif mahalle halkı; ilçeyi yöneten yetkililere sesleniyor, ‘’mahallemizde çocuklarımızın oyun oynadığı, halkın nefes aldığı alanları, parkımızı kapalı pazar yeri yapmayın’’ dedi.

 

Yeşile ve doğaya duyarlı mahalle halkı haykırıyor! ‘’Parkımız Kapalı Pazar Yeri Olmasın’’

2019’da yapılan yerel yönetimler seçiminde Mehmet Akif Mahallesinde Muhtar adayı olarak seçim yarışına giren ve hatırı sayılır bir oy alarak herkesin dikkatini üzerine çeken, 2024’te yapılacak seçimlerde tekrar aday olacağım diyen Mahallenin ve Çekmeköy’ün sevilen simalarından Yusuf Oğraş mahallesinin her türlü sorunu ile yakından ilgilendiği gibi, mahalleye yapılması planlanan kapalı pazar yeri ile ilgili de eylem yaptı. Yusuf Oğraş ve bir grup yeşile ve doğaya duyarlı mahalle halkı, ‘’çocukların oyun oynadığı parkı yok etmeyin, yeşili katletmeyin, parkıma dokunmayın diye haykırdı.’’

 

Yusuf Oğraş’ın yapmış olduğu eyleme; 2014 ve 2019 da yapılan seçimlerde CHP Çekmeköy Belediye Başkan adayı olan siyasetçi ve işadamı Seyfettin Yıldırım, İBB ve Çekmeköy Belediye Meclis Üyesi Murat Cirav, CHP Çekmeköy Gençlik Kolları Başkanı Gürkan Kılıç, ilçede yayın yapan yerel gazeteciler ve bir grup yeşile ve doğaya duyarlı vatandaş katılatak eyleme destek verdi.
Kaynak: İŞ'teVİZYON GAZETESİ

Editör: HABER MERKEZİ

Bu haber 142 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER ÇEKMEKÖY Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
 • HABERLER
 • VİDEOLAR
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
 1. Bebişler
 2. Yurdum İnsanı
 3. FANTASTİK
 4. ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • MARKAVİZYON - İŞTEVİZYON GAZETESİ
  MARKAVİZYON - İŞTEVİZYON GAZETESİ
 1. MARKAVİZYON - İŞTEVİZYON GAZETESİ
VİDEO GALERİ
YUKARI