Bugun...KADİR GECESİNİ HEP BİRLİKTE İHYA ETTİK

Tarih: 28-04-2022 01:21:25 Güncelleme: 28-04-2022 01:51:25 + -


İŞ’teVİZYON Gazetesi ve Etraf Gazetesi’nin ortaklaşa düzenlediği iftar programında, Çekmeköy’ün bir birinden değerli, kıymetli simalarını bir sofra etrafında buluşturdu. Kadir Gecesine denk gelen böyle anlamlı bir günde ‘’Kadir Gecesini Hep Birlikte İhya Ettik’’


KADİR GECESİNİ HEP BİRLİKTE İHYA ETTİK

İstanbul’un Anadolu Yakasında Çekmeköy başta olmak üzere Ümraniye, Üsküdar, Sancaktepe ve Sultanbeyli ilçelerinde yaklaşık 15 yıldır gazetecilik yapan İŞ’teVİZYON Gazetesi sahibi Muhterem Yüksel ve Etraf Gazetesi sahibi Zafer Yılmaz ortaklaşa bir iftar programı yaptı. İftar programının Kadir Gecesine denk gelmesi, programa ayrı bir güzellik kattı. Bu vesile ile ‘’Kadir Gecesini Hep Birlikte ihya etme fırsatı bulduk’’

 

Çekmeköy’ün en güzel mekânlarından Süslü Bahçe Cafe Restoran’ta düzenlenen iftar programına; Çekmeköy Kaymakamı Resul Çelik başta olmak üzere, Çekmeköy Belediye Başkanı Fatih Sırmacı, Çekmeköy İlçe Müftüsü Vehbi Akşit, Çekmeköy’de siyaset yapan siyasi partilerin ilçe başkanları, Çekmeköy Belediyesi Meclis üyeleri, STK Başkanları ve her birisi bir birinden değerli çok sayıda iş insanı katıldı.

 

83 yıllık bir ömre bedel Kadir Gecesi düzenlenen iftar programında, iftar öncesi ve sonrası davete katılan herkes bir birinin kadir gecesini tebrik etti ve herkes bir birine dua etti.

Ezanın okunması ile birlikte iftarlar açıldı. İftar sonrası sofra duasını Çekmeköy İlçe Müftüsü Vehbi Akşit yaptı. İftar davetine katılan herkes tek tek söz alarak kendisini tanıttıktan sonra, Kaymakam Resul Çelik kısa bir konuşma yaptı.

 

Sözlerine davetlilerin kadir gecesini ve Ramazan Bayramını kutlayarak başlayan Kaymakam Resul Çelik bayramda uzun yola çıkacaklar için uyarılarda bulundu.

Çelik, ‘’yaklaşan bayram vesilesiyle her kes eş dost, akraba ziyaretine gideceksiniz, özellikle uzun yola gidecekler, lütfen hız sınırına dikkat edin, uykulu yola çıkmayın ve özellikte de emniyet kemerini mutlaka takın, lütfen trafik kurallarına uyun’’ dedi.

 

Program sonrası davete katılan herkes; böylesine güzel, anlamlı ve mübarek bir gecenin akşamında iftar sofrasında Çekmeköy’de her kesimden, her görüşten insanları bir araya getiren İŞ’te VİZYON Gazetesi sahibi Muhterem Yüksel ve Etraf Gazetesi sahibi Zafer Yılmaz’a teşekkür etti.

 

Bu muhteşem program; günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

 

TEŞEKKÜRLER…

Bizler, İŞ’te VİZYON Gazetesi Sahibi Muhterem Yüksel ve Etraf Gazetesi Sahibi Zafer Yılmaz olarak, bu anlamlı ve mübarek Kadir Gecesine denk gelen iftar davetimize katılan başta Çekmeköy İlçe Kaymakamı Sayın Resul Çelik olmak üzere bütün davetlilere ayrı ayrı teşekkür ediyor, Saygılar sunuyoruz…

 

Öte yandan, Çekmeköy'ün en güzel mekanlarından Süslü Bahçe Cafe Restorant sahibi, Serkan Süslü, Serdar Süslü ve çalışanlara hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz... 
Kaynak: İŞ'teVİZYON GAZETESİ

Editör: HABER MERKEZİ

Bu haber 72 defa okunmuştur.

Etiketler : ÇEKMEKÖY

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER ÇEKMEKÖY Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
 • HABERLER
 • VİDEOLAR
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
 1. Bebişler
 2. Yurdum İnsanı
 3. FANTASTİK
 4. ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • MARKAVİZYON - İŞTEVİZYON GAZETESİ
  MARKAVİZYON - İŞTEVİZYON GAZETESİ
 1. MARKAVİZYON - İŞTEVİZYON GAZETESİ
VİDEO GALERİ
YUKARI