Bugun...İLHAMİ YILDIRIM GÜVEN TAZELEDİ

Tarih: 10-04-2021 16:52:03 + -


Çekmeköy Fenerbahçeliler Derneği 2. Olağan kongresini yaptı. Sınırlı sayıda pandemi koşullarına uygun gerçekleştirilen toplantıda dernek başkanlığı seçimi için Fenerbahçeli üyeler oy kullandı. Fenerbahçeliler Çekmeköy spor kulübünde gerçekleştirilen kongrede dernek başkanlığı için tek aday olan İlhami Yıldırım, üyelerin oylarını alarak yeniden Fenerbahçeliler spor kulübü Çekmeköy Şubesi Başkanı oldu.


İLHAMİ YILDIRIM GÜVEN TAZELEDİ

‘HER KESİMDEN ALDIĞIMIZ DESTEKLE DEMOKRASİ PLATFORMU GİBİYİZ’

Kongre öncesi konuşmasını yapmak üzere kürsüye çıkan Divan Başkanı Latif Coşar, seçimlerin dernek için hayırlara vesile olmasını dileyip: “Gerçekten derneğimizin bu şubesi, her meslekten ve her kesimden tüm siyasi partilerin de destek olduğu bir demokrasi platformu gibiyiz. Bu da Çekmeköy'e ayrı bir güzellik katıyor. Bunun da kıymetini bilerek ilelebet devam etmesini özellikle herkesten ve başta başkanımız olmak üzere bunun sürdürebilmek hepimizin görevi olmalı diye düşünüyorum’’ dedi.

 

‘’KULÜBÜMÜZ İÇİN GÜZEL ŞEYLER YAPMA GAYRETİ İÇİNDEYİZ’’

“Gönül isterdi ki daha güzel bir ortamda tüm 1048 tane delegemizin de katıldığı gümbür gümbür bir kongre olsun” diyerek konuşmasına başlayan İlhami Yıldırım, pandemi koşulları nedeniyle yapamadıklarını belirterek şöyle devam etti: “Biliyorsunuz ki tüm dünyayı etkisi altına almış olan bu salgın; tüm hayatı etkilediği gibi bizleri, kulübümüzü ve futbol camiasını da etkiledi. Ama olsun! Bizdeki Fenerbahçe sevgisi buradaki tüm dostlarımızı birleştiren ortak nokta. Az da olsa, öz de olsa hepimiz bura da bugün beraberce kongremizi yapıp kulübümüz için güzel şeyler yapma gayreti içindeyiz. Tekrardan belirtmeliyim ki dün itibariyle 50 binlere varan vaka sayısına rağmen buraya gelerek üyelerimizi riske atmadan hızlı bir şekilde kongremizi bitirme gayretinde olacağız.”

 

‘’KULÜBÜMÜZ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ’’

Kongrenin normal şartlarda 3 yılda bir seçiminin yapıldığını ve bu yıl ise gecikmeli olarak yapılmasının salgın koşulları içinde daha sağlıklı olduğunu aktaran Yıldırım, konuşmasının devamında şu ifadeleri kullanarak; “Başkan vekilimiz üç-dört yıllık bir süreçten bahsetti. 3 yılda bir kongremizi yapmamız gerekiyorken, geçen sene bu aylarda olması gereken kongremizi şimdi yapmak durumunda kaldık. İçişleri bakanlığımızın tüm kongreleri durdurma kararından dolayı 1 yıl gecikmeli de olsa kongremizi yapacağız ve yeni arkadaşlarımız eklenecek. Listeye giren ve listenin dışında kalan arkadaşlarımız olacak. Seçilsek de, seçilmesek de yine kulübümüz için çalışacağız ve kimseye darılmayacağız. 3-4 yıl boyunca hep beraber Çekmeköy ilçemizde güzel bir şeyler yapmaya çalıştık’’ dedi.

 

İLHAMİ YILDIRIM YENİDEN BAŞKAN OLDU

Konuşmanın ardından oy verme işlemi başladı. Oy sayım işlerinden hemen sonra yeni başkan açıklanarak divan üyeleri ile dernek gönüllülerinden hayırlı oldun temennileri eşliğinde İlhami Yıldırım, tekrar kürsüye çıktı.

Kongreye katılan üyelerin tamamının oyunu alarak, Fenerbahçeliler Spor Kulübü’nün Çekmeköy yeni Şube Başkanı İlhami Yıldırım oldu. Seçildikten sonra yaptığı ilk konuşmasında ise teşekkür ederek; ‘1048 kişinin hepsinin yönetimde olduğu ve hepsinin yönetici olduğu bir şubedir’ dedi.

 

kongreye; Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Lâtif Coşar, Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkanı Yusuf Polat ve Fenerbahçeli üyeler katıldı.
Bu haber 339 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER ÇEKMEKÖY Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
 • HABERLER
 • VİDEOLAR
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
 1. Bebişler
 2. Yurdum İnsanı
 3. FANTASTİK
 4. ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • MARKAVİZYON - İŞTEVİZYON GAZETESİ
  MARKAVİZYON - İŞTEVİZYON GAZETESİ
 1. MARKAVİZYON - İŞTEVİZYON GAZETESİ
VİDEO GALERİ
YUKARI