Bugun...‘’GENÇLERİNİN YURT DIŞINA GİTMESİ BEKA SORUNUDUR’’

Tarih: 20-02-2022 14:17:41 Güncelleme: 20-02-2022 19:21:41 + -


Partisinin Şile İlçe binasının açılışı sonrası öğleden sonra beraberinde ki teşkilat mensupları ile birlikte gün boyu esnaf ve dernek ziyaretleri yapan babacan kendisi onuruna verilen akşam yemeğine katıldı.


‘’GENÇLERİNİN YURT DIŞINA GİTMESİ BEKA SORUNUDUR’’

İŞ’teVİZYON GAZETESİ/ ŞİLE ÖZEL: HABER- YORUM

Ali Babacan, günün finalinde, Şile ilçe Başkanlığının bir Otel’de düzenlediği programa katıldı. Akşam yemekli programa; ilçe de aktif olan STK’lar, birçok siyasi parti temsilcisi, Şile Muhtarlarının yanı sıra, Ümraniye iİçe Başkanı Mimar Hasan Keleş ve ilçe Başkan yardımcısı Serkan Süslü, Çekmeköy İlçe Başkanı Av. Abdulkadir Kacemer, Sancaktepe İlçe Başkanı Mutalip Geçer, Sultanbeyli İlçe Başkanı Orhan Aktaş, Adalar İlçe Başkanı İlçe Başkanı Yener Parlak, Güngören ilçe Başkanı Mikail Dervişoğlu, Bakırköy İlçe Başkanı Gökan Yılmazer, DEVA gönüllüsü teşkilat mensubları ve gazeteciler katıldı.

 

Babacan, yemek sonrası katılımcılara hitaben bir konuşma yaptı.

‘’Şile Deva’ya, Deva da Şile’ye kavuştu’’ diyerek sözlerine başlayan Ali babacan, ‘’Türkiye’nin 81 ilinde varız ve tüm ilçelerinde hızla büyümeye devam ediyoruz. Ülkenin en genç siyasi partisiyiz. Vatandaşlarımızın desteğiyle hızla büyüyen bir partiyiz. Türkiye'nin dört bir noktasında aynı derecede destek görüyoruz" dedi.

 

Babacan, halkın alım gücünün her geçen gün düştüğü, faturaların ödenemez boyuta geldiğini söyleyerek hükümeti eleştirdi. Ülkede ki gençlerin büyük bir çoğunluğunun yurt dışında yaşamak istediğini söyleyen Babacan, ‘’bu sorun, ülke açısından bir beka sorunudur’’ dedi.

Sorunları çözümü için biz hazırız diyen Babacan, çözüm için 2023 seçimlerini işaret etti.

 

Babacan, gazetemizin sahibi Muhterem Yüksel’in sorularını cevapladı.

Muhterem Yüksel: Güçlendirilmiş parlamenter sitemi açık ve net bir şekilde açıklarmısınız?

Babacan: Açıklayamam, çünkü 28 Şubat ta açıklanacak. Şimdi ben açıklarsam diğer genel başkanlara saygısızlık yapmış olurum. O gün açıklanacak diye karar aldık. Yani ambargo var, açıklamam doğru olmaz... 

Muhterem Yüksel: Peki Neden 28 Şubat?

Babacan: Özel bir sebebi yok. Açıklanacak gün konusunda pazartesi olarak karar verdik. Salı ve Çarşamba günleri TBMM de partilerin grup toplantıları olduğundan Pazartesi günü en uygun, en müsait gündü. Bizde Pazartesi olması konusunda anlaştık oda 28 Şubata denk geldi. Yani, kamuoyunda ve ekranlarda konuşulduğu şekilde her hangi özel bir sebebi yok... 
Kaynak: İŞ'teVİZYON GAZETESİ

Editör: HABER MERKEZİ

Bu haber 218 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER GÜNDEM Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
 • HABERLER
 • VİDEOLAR
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
 1. Bebişler
 2. Yurdum İnsanı
 3. FANTASTİK
 4. ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • MARKAVİZYON - İŞTEVİZYON GAZETESİ
  MARKAVİZYON - İŞTEVİZYON GAZETESİ
 1. MARKAVİZYON - İŞTEVİZYON GAZETESİ
VİDEO GALERİ
YUKARI