Bugun...GELECEK PARTİSİ, TÜRKİYE’Yİ GELECEĞE TAŞIYOR

Tarih: 14-09-2020 22:07:59 + -


Gelecek Partisi, kuruluş çalışmaları üzerinden bir yıl geçmeden 6-7 ay içinde İstanbul teşkilatlanmasını tamamladı. İstanbul’da tüm ilçe teşkilatlarını kuran Gelecek Partisi hızlı bir şekilde üye çalışması yaptı. Çekmeköy ilçe teşkilatı, kısa bir süre olmasına rağmen 1050 üyeye ulaştı.


GELECEK PARTİSİ, TÜRKİYE’Yİ GELECEĞE TAŞIYOR

İŞ’teVİZYON GAZETESİ/ ÇEKMEKÖY

Prof. DR. Ahmet Davutoğlunun Genel Başkanı olduğu Gelecek Partisi, İstanbulun 39 ilçesinde 39 bin üye kampanyası başlatarak Eylül ayı boyunca yeni üyelerle buluşma toplantıları yapacak.

 

Geçtiğimiz hafta sonu Pazar günü, İstanbul genelinde bir çok ilçede üyelerle buluşma ve tanışma toplantıları düzenlendi. Bu kapsamda Çekmeköy’de ilçe başkanlığıda bir program düzenledi. Düzenlenen programda, partiye üye olanlara rozet takdimi yapıldı.

 

Hakkı Demir’in Başkanı olduğu Glecek Partisi Çekmeköy İlçe teşkilatı, istanbul genelinde başlatılan üye kampanyasına 1050 ile katıldı.

 

Adres Cafe’de düzenlenen prorama, Gelecek Partisi istanbul il başkanı İsa Mesih Şahin’in yanısıra, genel idare kurulu üyeleri ve Çekmeköy ilçe teşkilatı tam kadro katıldı. Pandemi nedeni ile katılımcıların sınırlı tutulduğu toplantıda yeni üyelere rozet takdimi yapıldı.

 

Programın açılı konuşmasını yapan Glecek Partisi Çekmeköy İlçe Başkanı Hakkı Demir, ‘’partimizin İstanbul’un 39 ilçesinde, 39 bin üye kampanyası gündemi ile toplandıklarını, kampanyaya 1050 üye ile destek sunduklarını belirterek  tüm katılımcılara teşekkür ederim’’ dedi.

 

ŞAHİN, ‘’GELECEK PARTİSİ TÜRKİYE’NİN GELECEĞİDİR’’

Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin önemli açıklamalarda bulundu. Şahin,  ‘’Gelecek Partisi kuruluş çalışmaları hakında kısa bilgi verdikten sonra 7 ay gibi kısa bir sürede İstanbul genelinde örtülendiklerini, İstanbulun tüm ilçelerinde teşkilatlanma çalışmalarını bitirdiklerini söyledi.’’

 

Şahin, ‘’yeni üyelerle tanışmak için her gün birkaç ilçe uğradığını halkın Gelecek Patisine yoğun bir ilgisinin olduğunu ve ilginin kendilerini ziyadesiyle memnun ettiğini söyledi’’

 

‘’4 gençten 3 ü geleceklerinden umutsuz’’

Şahin, ‘’Ülkemizde siyaset ve siyasete güven bitmiş, yapılan araştırmalarda gençelerin %75 i ülkelerinden kaçmaya çalışıyor, 4 gençten 3 ü geleceklerinden umutsuz. Dayısı olmayanın iş bulamadığı, vatandaş değil, yandaşın iş bulabildiği bir ülkeye dönüştük. Gençlerimiz mutsusz, gelecek kaygıları had safhada, gençlerimiz umutsuz, gençlik ülkesinden kaçmaya çalışıyor.’’

 

Gelecek Partisi olarak siyasete yeniden güven kazandırma, özgür bir ülke’de devlet mekanizmasını ilkeli siyaset üretecek bir kuruma çevirme, Ülkemizin umutlu yarınları için yola çıktık. Hep birlikte geleceğe umutla bakan bir ülke inşa etmek için yola çıktık’’ dedi.

 

Konuşmaların ardından rozet takma merasimi yapıldı. İl Başkanı İsa Mesih Şahin ve İlçe Başkanı Hakkı Demir yeni üyelere rozetlerini  birlikte takdim ettiler.
Bu haber 561 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER ÇEKMEKÖY Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
 • HABERLER
 • VİDEOLAR
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
 1. Bebişler
 2. Yurdum İnsanı
 3. FANTASTİK
 4. ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • MARKAVİZYON - İŞTEVİZYON GAZETESİ
  MARKAVİZYON - İŞTEVİZYON GAZETESİ
 1. MARKAVİZYON - İŞTEVİZYON GAZETESİ
VİDEO GALERİ
YUKARI