Bugun...DEVA PARTİSİ MEMLEKET’İ ZİYARET ETTİ

Tarih: 24-12-2021 19:56:50 Güncelleme: 24-12-2021 23:33:50 + -


Deva Partisi Ümraniye İlçe Başkanı Hasan Keleş ve yönetimi Memleket Partisi Ümraniye İlçe Başkanı Murat Türk'ü ziyaret etti.


DEVA PARTİSİ MEMLEKET’İ ZİYARET ETTİ

Ali Babacan’ın Genel Başkanlığını yaptığı Deva Partisi, Türkiye’de ve İstanbul’da olduğu gibi Ümraniye’de oldukça aktif durumda.

Her geçen gün ilgi odağı haline gelen Deva Partisi Ümraniye ilçe Başkanlığı’nı her gün onlarca insan ziyaret ederek hasbıhal ediyor ve hatta üye kaydını yaptırıyor. Partiyi ziyaret edenlerin birçoğu hiçbir beklenti içinde olmadan çalışacaklarını söylüyor.

Atandığı günden beri yoğun bir çalışma içerisine giren Deva Partisi Ümraniye ilçe Başkanı Mimar Hasan Keleş ve yönetimi, bu yoğun görüşmelerin yanı sıra, fırsat buldukça da Ümraniye’de ki siyasi parti ilçe başkanlarını ziyaret ediyor.

 

Ziyaretler kapsamında geçtiğimiz günlerde ilk ziyareti Gelecek Partisi Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu’nu ziyaret eden Hasan Keleş yönetimi, ikinci ziyareti Memleket Partisi ilçe Başkanı Murat Türk oldu. 

Muharrem İnce tarafından kurulan Memleket Partisi Ümraniye İlçe Başkanı Murat Türk ve yönetimini ziyaret eden Deva Partisi Ümraniye İlçe Başkanı Hasan Keleş ve yönetimi oldukça sıcak karşılandı.

Başkan Hasan Keleş, gördüğü ilgiden oldukça memnun kaldı. Keleş, ‘’söz konusu bu ziyaretlerimiz devam edecek dedi. Bu ülkede siyaset yapan herkesle oturup konuşurum. Ay yıldızlı şanlı Türk bayrağına saygı duyan herkesle konuşurum’’ dedi.

 

Memleket Partisi Ümraniye İlçe Başkanı Murat Türk, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek. İlçemizi kuralı 4 ay oldu, bizi henüz partilerden kimse ziyarete gelmedi. Ziyaretimize gelen ilk siyasi parti siz oldunuz, bunun için size ayrıca teşekkür ediyorum. Başkan Murat Türk; Deva Partisini, Genel Başkanınız Ali Babacan’ı takip ediyorum. Beğeniyorum, birçok konuda takdir ediyorum ve başarılı buluyorum’’ dedi.

Ülkede birçok sorunun kaynağı sevgisizlik olduğunun söyleyen başkan Murat Türk, hem parti içi, hem de partiler arası sevgi olmalı, sevginin olmadığı bir ortamda çatışma olur, ayrışma olur, kutuplaşma olur’’ dedi.

 

Orada bulunanlardan birisi, ‘’Memleket’in DEVA’SI geldi diye espri yaptı. Bir diğeri ise, Memlekete hoş geldiniz’’ diye karşılık vermesi gülüşmelere neden oldu.

‘’Önümüzdeki yıllarda Ümraniye siyaseti kabuk değiştirecek ve yeni yüzler, yeni simalar görecek yorumları yapıldı.''

 

Ziyaret, daha sık bir araya gelmek, birlikte istişareler yapmak temennisi ve hatıra fotoğrafı ile son buldu.
Kaynak: İŞ'teVİZYON GAZETESİ

Editör: HABER MERKEZİ

Bu haber 232 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER ÜMRANİYE Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
 • HABERLER
 • VİDEOLAR
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
 1. Bebişler
 2. Yurdum İnsanı
 3. FANTASTİK
 4. ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • MARKAVİZYON - İŞTEVİZYON GAZETESİ
  MARKAVİZYON - İŞTEVİZYON GAZETESİ
 1. MARKAVİZYON - İŞTEVİZYON GAZETESİ
VİDEO GALERİ
YUKARI