Bugun...ÇEKMEKÖY’DE GÜNDEMİ YENİDEN REFAH PARTİSİ BELİRLİYOR

Tarih: 14-03-2021 14:31:29 + -


T.C.54. Hükümetin Başbakanı ve Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın oğlu Dr. Fatih Erbakan tarafından kurulan ve Milli Görüşün tek temsilcisi Yeniden Refah Partisi Türkiye’de ve İstanbul’da olduğu gibi Çekmeköy ilçesinde de gündemi belirlemeyi başardı.


ÇEKMEKÖY’DE GÜNDEMİ YENİDEN REFAH PARTİSİ BELİRLİYOR

İŞ’teVİZYON GAZETESİ / ÇEKMEKÖY

İlçenin sorunları ile yakından ilgilenen Yeniden Refah Partisi Çekmeköy ilçe başkanlığı sosyal medyadan yaptığı canlı yayınlar ve basın açıklamaları hem Çekmeköy Belediyesinin meclis toplantılarının, hemde ilçenin gündemi olmayı başardı.

Yeniden Refah Partisi Çekmeköy İlçe Başkanı Önder Ayyıldız Çekmeköy- Taşdelen de buluna alt geçitle ilgili basın açıklaması yaptı. Ayyıldız’ın yaptığı basın açıklaması Çekmeköy Beledİyesi meclisinin Mart ayı oturumunda gündem oldu.

 

Çekmeköy Belediye meclisi’nde Yeniden Refah Partisi konuşuldu.

Çekmeköy Belediye meclisi Mart ayı birinci birleşim toplantısı Koronavirüs tedbirleri kapsamında Belediye Nikah Sarayında gerçekleştirildi. Meclis toplantısında Yeniden Refah Partisi gündem oldu.

Yeniden Refah Partisi Çekmeköy İlçe Başkanı Önder Ayyıldız’ın “Taşdelen - Yenidoğan Kavşak trafiğini” gündemine alan ve İlçede yankı uyandıran basın açıklaması,  Çekmeköy Belediye meclisinin gündem konusu oldu.

 

‘’HALEP ORADAYSA ARŞIN BURADA’’

Tüm Çekmeköy ile birlikte kamu kurumlarını da etkileyen trafik sorununa, Millet ittifakı partilerinin yerel yöneticileri başta olmak üzere, İBB yönetiminin duyarsız kaldığını söyleyen Önder Ayyıldız,  “16 Milyon İstanbulluya hizmet götüreceğiz”  söylemiyle Büyükşehir Belediyesini kazananlara diyoruz ki;  “Ortada böyle bir problem var, “Halep oradaysa arşın burada”  bu sorunu çözün, tüm Çekmeköy sizi alkışlasın” demişti. Ayyıldız’ın bu açıklamaları belediye meclisinin gündemini belirledi.  

 

Şahmettin Yüksel; ‘’Yeniden Refah Partisine Teşekkür ediyoruz’’

Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı ve AK Parti Çekmeköy meclis grup başkan vekili Şahmettin Yüksel, belediye meclisinde konuyu gündeme getirerek; “Taşdelen - Yenidoğan trafik sorununu gündemine alan Yeniden Refah Partisi Çekmeköy İlçe Başkanı Önder Ayyıldız’a teşekkür ediyorum. Taşdelen Metrosu ve Şile Yolunun yolun altına alınması projesinin planlandığımız şekliyle hayata geçirilmesi gerekiyor. Belediye Başkanımızla konuyu görüştüm, biz de konunun takipçisi olacağız, İstanbul Büyükşehir Belediyesi projeyi hayata geçirir ve sonuçlandırırsa kendilerine teşekkür edeceğiz. 36 ayları kaldı, yapamazlarsa AK Parti olarak biz bu işi bitireceğiz” dedi.

 

MİLLET İTTİFAKI: ‘’TAŞDELEN METROSU 36 AYDA BİTECEK’’

Bunun üzerine söz alan İYİ Parti Çekmeköy Belediye meclis üyesi Bora Kılıç; “Geçtiğimiz hafta İlçemizi ziyaret ettiğinde Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Ekrem İmamoğlu ile konuyu görüştüm, Taşdelen’e  Metro gelecek, trafik sorunu çözülecek” dedi. “Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı bu konuyu gündeme getirdi, teşekkür ediyoruz. Konuyla ilgili Büyükşehir Belediye Başkanımıza ilçemizi ziyaret ettiğinde bizzat söyledim. 36 Ayımız kaldı. Kalan hizmet süremizde Taşdelen Metrosu ve Yenidoğan kavşak trafiği sorunu çözülecek’’ dedi.
Kaynak: İŞ'teVİZYON GAZETESİ

Editör: Muhterem Yüksel

Bu haber 461 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
 • HABERLER
 • VİDEOLAR
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
 1. Bebişler
 2. Yurdum İnsanı
 3. FANTASTİK
 4. ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • MARKAVİZYON - İŞTEVİZYON GAZETESİ
  MARKAVİZYON - İŞTEVİZYON GAZETESİ
 1. MARKAVİZYON - İŞTEVİZYON GAZETESİ
VİDEO GALERİ
YUKARI