Bugun...BABACAN: ‘’HUKUK VE ADALETİN OLMADIĞI YERDE EKONOMİ DÜZELMEZ’’

Tarih: 20-02-2022 13:56:27 Güncelleme: 20-02-2022 19:16:27 + -


DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, "Bugün yüzeyde ekonomik krizi görüyoruz. Ama bunun alt yapısında hukuk ve adalet yoksunluğu var. Hukuk ve adaletin olmadığı bir yerde ekonomi düzelmez" dedi.


BABACAN: ‘’HUKUK VE ADALETİN OLMADIĞI YERDE EKONOMİ DÜZELMEZ’’

DEVA PARTİSİ ŞİLE İLÇE BAŞKANLIĞI AÇILIŞI

 

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan Partisinin Şile İlçe Başkanlığının açılışı için Şile’ye geldi. Ali Babacan, teşkilat mensupları ile birlikte Şile ilçe binasının açılışını büyük bir kalabalık ve coşkuyla gerçekleştirdi.

 

Ali Babacan, açılış sonrası Şile halkına hitap etti. Babaca,  "Türkiye'nin 81 ilinde varız ve tüm ilçelerinde hızla büyümeye devam ediyoruz. Ülkenin en genç siyasi partisiyiz. Vatandaşlarımızın desteğiyle hızla büyüyen bir partiyiz. Türkiye'nin dört bir noktasında aynı derecede destek görüyoruz" dedi.

Türkiye'de sorunların her gün daha da büyüdüğünü ifade eden Babacan, "İşsizlik, yoksulluk, hayat pahalılığı ülkemizin dört bir noktasında can yakıyor. Üzülerek görmekteyiz yaşanılanları. Bu sorunların her biri düzelecek sorunlardır. Biz bunun için varız, hazırız. Tüm bu sorunların çözümünün temelinde hukuk ve adalet vardır.

 

‘’Hukuk ve adaletin olmadığı hiçbir yerde ekonomi düzelmez’’

Bugün yüzeyde ekonomik krizi görüyoruz. Ama bunun alt yapısında hukuk ve adalet yoksunluğu var diyen Babacan, ‘’Hukuk ve adaletin olmadığı hiçbir yerde ekonomi düzelmez.’’ Bugün görevde olan iktidar, ağzıyla kuş tutsa bu ülkenin ekonomisini düzeltemez. Sebep belli, hukuk ve adalet kavramını kaybetmiş bir iktidar, Türkiye'nin ekonomisini düzeltemez" dedi.

 

Konuşmasının ardından binanın açılış kurdelasını kesen Ali Babacan, daha sonra beraberindeki teşkilat mensupları ile birlikte esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

Babacan Esnaf ziyaretleri sırasında, Şile’li vatandaşlarla istişareler yaptı, halkın sorunlarını dinledi. Önemli notlar alan Ali Babacan, sorunlarınızı çözmek için biz hazırız mesajları vererek esnaf ziyaretlerini tamamladı.
Kaynak: İŞ'teVİZYON GAZETESİ

Editör: HABER MERKEZİ

Bu haber 235 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
 • HABERLER
 • VİDEOLAR
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
 1. Bebişler
 2. Yurdum İnsanı
 3. FANTASTİK
 4. ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • MARKAVİZYON - İŞTEVİZYON GAZETESİ
  MARKAVİZYON - İŞTEVİZYON GAZETESİ
 1. MARKAVİZYON - İŞTEVİZYON GAZETESİ
VİDEO GALERİ
YUKARI