Bugun...ASİAD, İŞ DÜNYASINI İFTARDA BİRLEŞTİRDİ

Tarih: 24-04-2022 16:37:52 Güncelleme: 24-04-2022 16:51:52 + -


‘İş Dünyasının Birleştirici Gücü’ ve Uluslararası iş ağının temsilcisi ASİAD Üsküdar Altunizade’de bir otelde düzenlediği geleneksel iftar davetine katılım üst düzeyde oldu. Siyaset, sanat ve iş dünyasından çok sayıda seçkin davetli katıldı.


ASİAD, İŞ DÜNYASINI İFTARDA BİRLEŞTİRDİ

Anadolu Birleştirici ve Sanayici İşadamları Derneği ASİAD’ın bu yıl ki geleneksel iftar daveti yine üst düzey katılımla gerçekleşti. ASİAD Kurucu Genel Başkanı Yücel Yalçınkaya ve yönetim kurulu üyelerinin tam kadro katıldığı iftara çok sayıda seçkin davetli katıldı.

 

Bürokrasi, siyaset, sanat ve iş dünyasından birbirinden seçkin konukların katıldığı iftar davetine; Cumhurbaşkanlığı Danışmanı İhsan Şener, İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, AK Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız, KKTC Başkonsolosu Mehmet Tuncan, Kosova Başkonsolosu, Ordu eski Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, Çekmeköy Müftüsü Vehbi Akşit, Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcıları Fatih Sırmacı ve Ahmet Epli, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Osman Savul, MHP İl Başkan Yardımcısı Ali Külünk, Belediye Meclis Üyeleri, Muhtarlar, Yargıtay üyeleri, ASİAD’ın üniversitelerdeki akademik kurulu üyeleri, ASİAD il temsilcileri ve çok sayıda iş insanı katılım sağladı.

‘’İŞ DÜNYASININ BİRLEŞTİRİCİ GÜCÜ ASİAD’’

Kuran-ı Kerim tilaveti ve yapılan duayla birlikte oruçlar açıldı. İftar sonrası davetlilere hitaben bir konuşma yapan ASİAD Genel Başkanı Yücel Yalçınkaya; ‘’ASİAD’ın ulusal ve uluslararası yapılanmasıyla her geçen gün büyüyen ve genişleyen bir aile olduğunu söyledi. Yalçınkaya, 14 Üniversitede akademik kurul temsilcilerini oluşturan ASİAD’ın yurdun dört bir yanında yaygınlaşmasını sürdürdüğünü söyledi.’’

 

Yücel Yalçınkaya konuşmasına şöyle devam etti; “Milli ve manevi değerlerine sımsıkıya bağlı olan ASİAD, ülkesine ve milletine katma değer sunan, siyaset üstü bir yapılanmadır. Savunma sanayisinden büyük yatırımlara, bilim ve teknolojiden ar-geye çok önemli buluşlara imza atan isimlerin ASİAD çatısı altında buluşması hepimiz için onur ve gurur kaynağıdır. Birleştirici rolü ile ASİAD’ın başlıca gayesi iş dünyamızı uluslararası ticaretle kalkındırmaktır.

 

ASİAD, ülkemizin sosyo-ekonomik, siyasi ve iktisadi gelişimi için her zaman sivil inisiyatif almış ve almaya da devam edecektir’’ dedi.

ASİAD, Ülkemiz adına uluslararası milli menfaatlerimizi merkeze alarak özellikle Avrupa kamuoyunda önemli lobi faaliyetleri yapmaktadır diyen Yücel Yalçınkaya, ‘’Uluslararası birçok ekonomik kurum ve kuruluşla sürekli iletişim halindeyiz. Gerek yurt dışı temsilciliklerimiz gerekse yurt içinde bulunan üyelerimiz yatırım konusunda daima devletimizin yanında olmaya devam edecektir’’ dedi.

 

Cumhurbaşkanlığı Danışmanı İhsan Şener, İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy ve Ak Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız da yaptıkları konuşmalarda; her geçen gün büyüyen ASİAD ailesinin Kurucu Genel Başkan Yücel Yalçınkaya ve ekibiyle önemli başarılara imza attığını söylediler.

Programın sonunda, kuruluşundan bugüne ASİAD ailesine destek ve katkıları olan, başarılı iş insanları ve siyasetçilere plaket takdim edildi.
Bu haber 92 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER EKONOMİ Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
 • HABERLER
 • VİDEOLAR
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
 1. Bebişler
 2. Yurdum İnsanı
 3. FANTASTİK
 4. ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • MARKAVİZYON - İŞTEVİZYON GAZETESİ
  MARKAVİZYON - İŞTEVİZYON GAZETESİ
 1. MARKAVİZYON - İŞTEVİZYON GAZETESİ
VİDEO GALERİ
YUKARI